ABGwislakABG napisał(a):

Kibice załamani. Załamany klub, załamany marketing. Mecz wypada wiadomo w jaką datę, zero akcji na ten temat. Wcześniej to jakoś dawało radę w stylu "Mikołajki na Wiśle". Jedynie SKWK organizuje Mikolajki, za co nalezy im sie szacunek (z reszta jak za wiele innych akcji).
...
.
|
W Radio Kraków mecz jest bardzo intensywnie reklamowany.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern