Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 03.12.2015, 12:35
Chciałbym zauważyć pewną zależność. Jankowski w Derbach pierwszy raz od dawna miał usiąść na ławce. Tak się nie stało bo kontuzje złapał Popović. Z Lechem znowu usiadł na ławce ale nie posiedział na niej zbyt długo bo kontuzję złapał Brożek.

Morał z tego jest taki że lepiej wstawiać go do pierwszego składu bo zaraz kontuzjowana będzie cała drużyna

Skazani na Jankesa
Odpowiedz cytując