Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10334
Stary 03.12.2015, 11:42
No cóż, kiedyś to był PAN Cupiał, i nawet jak zwalniał Kasperczaka, to większość mówiła: kto bogatemu zabroni, a teraz to jest tylko Cupiał i jak zwolnił Moskala, to każdy widzi, że to jeno frustracja gołodupca.

W roku 2014 w łapkach 1% ludzi na świecie znalazło się 48% wszystkich zasobów. 5 lat wcześniej było to 44%. W ciągu tych 5 lat Cupiał stracił 80% swojego majątku. Telefonika jest na łasce banków i bez ich zgody nie zrobi nic. Tak to wszystko przynajmniej z zewnątrz wygląda.

Cupiał wypadł z grona tych, co się bogacą i najprawdopodobniej już do tego grona nie wróci. Praktycznie stracił Telefonikę i prędzej czy później straci Wisłę.

Stąd pytanie o przyszłość bez Cupiała jest zasadne. Wydaje się też, że spłata tych wszystkich długów zewnętrznych nie jest możliwa zwłaszcza, że marketing prowadzi firma zewnętrzna, która do tej pory nie zrobiła nic.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując