Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10327
Stary 03.12.2015, 10:11
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Pewnie nic, natomiast może to być jedna z niewielu metod zakończenia współpracy z Cupiałem, który w tym momencie trzyma Wisłę za gardło i nie ma chyba zamiaru puścić.

Wisłę toczy w tym momencie rak bylejakości i totalnego braku pomysłu na długofalowe działania....
No tak! W I, II, III, IV lidze to Wisła osiągnie jakość i polityka jej rzeczywiście będzie dłuuuuuuuuugofalowa.... bo będzie się przez kolejne 15 lat pelętać (jeśli przetrwa) po wsiach w okół Krakowa i utrzymywana będzie przez super organizm TS, który jest wzorem działalności biznesowej dla całej sportowej Polski.
ech... brak słów i szkoda czasu na czytanie tych bzdur.
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując