Patryko napisał(a):

Pewnie nic, natomiast może to być jedna z niewielu metod zakończenia współpracy z Cupiałem, który w tym momencie trzyma Wisłę za gardło i nie ma chyba zamiaru puścić.
Wisłę toczy w tym momencie rak bylejakości i totalnego braku pomysłu na długofalowe działania....
|
No tak! W I, II, III, IV lidze to Wisła osiągnie jakość i polityka jej rzeczywiście będzie dłuuuuuuuuugofalowa.... bo będzie się przez kolejne 15 lat pelętać (jeśli przetrwa) po wsiach w okół Krakowa i utrzymywana będzie przez super organizm TS, który jest wzorem działalności biznesowej dla całej sportowej Polski.
ech... brak słów i szkoda czasu na czytanie tych bzdur.