Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12169
Stary 03.12.2015, 09:14
Kibice załamani. Załamany klub, załamany marketing. Mecz wypada wiadomo w jaką datę, zero akcji na ten temat. Wcześniej to jakoś dawało radę w stylu "Mikołajki na Wiśle". Jedynie SKWK organizuje Mikolajki, za co nalezy im sie szacunek (z reszta jak za wiele innych akcji).

Jezeli ktos uznal, ze nie jest masochista i nie pojawi sie w niedziele na Reymonta lub jesli tez pojawi sie i chce dac z siebie cos wiecej niz tylko obecnosc - zapraszam do wziecia udzialu w zbiorce.

Sami wiecie jakim srodkiem transportu sie wybieracie, czy i ile macie wolnych w nim miejsc. Ja jako kibic Wisły proponuje jako prezent na Mikolajki dla danego malolata wyprawe na mecz Wisla-Legia.

To nie tylko prezent dla nich, rowniez dla Was i Wisły.

Do zobaczenia w niedziele na Reymonta.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując