Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 03.12.2015, 09:04
Co z tego, że mamy tylu środkowych pomocników, skoro są NIC nie warci. Cywka i Crivellaro to jakaś kpina na poziomie popisów transferowych Lechii, z Urygi też nic nie będzie. Środek Chrapek, Mączyński i Popović nie będzie wyglądał tragicznie. Oby przyjście Michała skończyło erę gry w środku Jankowskiego i Boguskiego, a najlepiej w ogóle skończyło erę ich gry w pierwszym składzie na dobre.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując