|
Donalda na meczu nie było. wygrał z 2 główki i tyle.
No ale jak wszedł Jankes za Pawła, to wiedziałem ze przegramy bo w 10 cieżko wygrać. A potem Sadlokowi coś się po.......iło w głowie, ewidentnie mu spaliło kory i gramy w 9. Do tego gramy z Alanem czyli w 8.
na tt. coś tam śmigało ze Chrapek na 99% wraca.
Super. Bardzo sie ciesze, miło powitać Michała, co z tego ze mamy juz 3449 środkowych pomocników.
Trzeba liczyć chyba na tego Drzazge z Polkowic
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|