|
Nie wiem co jest takiego pociągającego w graniu w A -klasie, 4,3,2 czy 1 lidze? Skoro w Ekstraklasie na naszym poziomie są drużyny który były zmontowane w dwa tygodnie, tydzień przed startem ligi. Można obrzucać piłkarzy błotem, ale co z tymi, którzy ich zatrudnili za ogromne pieniądze, co z tym którzy podpisywali wieloletnie kontrakty z piłkarzami/trenerami których już nie ma? Co z Prezesem, który miał być objawieniem a nie zrobił nic, no może poza meczem na którym złożyliśmy się na Franka Smudę, który nawet był odebrać od razu tą kasę. Wisła Kraków to jedna wielka prowizorka, klub istnieje tylko teoretycznie od 3 lat.
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|