Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 03.12.2015, 01:23
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Błedem to bylo wywalenie Moskala .

I co to dalo? Broniszewski lepszy?>

A burdel ktory jest w klubie ,jest chyba nie do ogarnięcia a owocem tego bedzie trafienie do grupy spadkowej.
z tym ocenianiem czy było błędem to poczekajmy. Na razie zespół prowadzi jego asystent, który nie zmienił z taktyki (a raczej jej braku) Moskala nic. Przyjdzie nowy trener (oby), popracuje te 8 miesięcy albo chociaż rundę i będziemy oceniać. W tym momencie teksty typu ' chcieliście wywalenia Moskala to macie' są hmm.. brak słów.
Odpowiedz cytując