Wojtas napisał(a):

Błedem to bylo wywalenie Moskala .
I co to dalo? Broniszewski lepszy?>
A burdel ktory jest w klubie ,jest chyba nie do ogarnięcia a owocem tego bedzie trafienie do grupy spadkowej.
|
z tym ocenianiem czy było błędem to poczekajmy. Na razie zespół prowadzi jego asystent, który nie zmienił z taktyki (a raczej jej braku) Moskala nic. Przyjdzie nowy trener (oby), popracuje te 8 miesięcy albo chociaż rundę i będziemy oceniać. W tym momencie teksty typu ' chcieliście wywalenia Moskala to macie' są hmm.. brak słów.