Arked napisał(a):

|
Który konkretnie młody miał wejść i w jakim celu? Wpuszczanie nieopierzonego młokosa w takim meczu i takiej sytuacji to dla niego bardziej krzywda niż pożytek. A jeśli chcesz wiedzieć czy mogli coś zepsuć to przypomnij sobie pewien mecz na Łazienkowskiej z parą młodych wychowanków na środku obrony. Ja chciałbym o tym meczu zapomnieć.
|
Naprawdę uważasz, że Handzlik nie mógł zagrać tych bodaj 20 minut bo przegralibyśmy jak na ległej ? Bez przesady. Piłkarze z przodu byli totalnie bezproduktywni. amica mając jeszcze kilka spotkań wcale nie szarżowała. Spokojnie można było dać młodym pograć. Nie ma co szukać argumentów przeciw na siłę.