Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 03.12.2015, 01:19
Arked napisał(a):Wyświetl post
Który konkretnie młody miał wejść i w jakim celu? Wpuszczanie nieopierzonego młokosa w takim meczu i takiej sytuacji to dla niego bardziej krzywda niż pożytek. A jeśli chcesz wiedzieć czy mogli coś zepsuć to przypomnij sobie pewien mecz na Łazienkowskiej z parą młodych wychowanków na środku obrony. Ja chciałbym o tym meczu zapomnieć.
Naprawdę uważasz, że Handzlik nie mógł zagrać tych bodaj 20 minut bo przegralibyśmy jak na ległej ? Bez przesady. Piłkarze z przodu byli totalnie bezproduktywni. amica mając jeszcze kilka spotkań wcale nie szarżowała. Spokojnie można było dać młodym pograć. Nie ma co szukać argumentów przeciw na siłę.
Odpowiedz cytując