|
Byl choc kawalek dobrej pilki,to teraz bedziecie ogladać dzidę do przodu,..a tak...z przodu juz nikogo nie ma.
Cieszcie sie Ci ktorzy tak chcieli zwolnienia Moskala,wasze 5 minut nastało,dzis napewno gra wam sie podobała.
Nie zapomnijcie przyjsc na Legię ,Pogon a potem na mecze o utrzymanie w grupie spadkowej.
|