Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 03.12.2015, 00:21
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Sądzę, że nic. To jest dramat. jest 1-0 gramy wielkie gówno, i co ? Zamiast zrobić jakąkolwiek zmianę i wpuścić młodego - nie dzieje się nic. Czy oni mogli coś zepsuć ? Nie.
Który konkretnie młody miał wejść i w jakim celu? Wpuszczanie nieopierzonego młokosa w takim meczu i takiej sytuacji to dla niego bardziej krzywda niż pożytek. A jeśli chcesz wiedzieć czy mogli coś zepsuć to przypomnij sobie pewien mecz na Łazienkowskiej z parą młodych wychowanków na środku obrony. Ja chciałbym o tym meczu zapomnieć.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując