Karherop napisał(a):

Szkoda właściwie ten mecz komentować. Wszyscy widzieli co się stało.
Mam tylko taką konkluzję, że czy z Moskalem, czy bez, dzisiaj wynik po takim a nie innym przebiegu spotkania byłby taki sam (kontuzja Brożka, czerwona Sadloka). W obecnym stanie rzeczy musimy dograć do końca roku modląc się o jakiekolwiek punkty. Drużyna po przegranych derbach ma ponadto przetrącony kręgosłup. Nie wiem czy opłakują Moskala, ale patrząc na ich grę w derbach mam duże wątpliwości czy oddaliby za niego złamanego grosza.
Bolą mnie tylko te zmiany Broniszewskiego. Co autor miał na myśli?
|
Sądzę, że nic. To jest dramat. jest 1-0 gramy wielkie gówno, i co ? Zamiast zrobić jakąkolwiek zmianę i wpuścić młodego - nie dzieje się nic. Czy oni mogli coś zepsuć ? Nie. Było i tak pozamiatane.Te zmiany były żenujące. Widać, że Broniszewski nie ma żadnego innego pomysłu niż ten który prezentował poprzednik. Mam nadzieję, że szybko znajdą jakiegoś trenera bo komedii na ławce Wisły już dość. I na koniec.. widzicie ile Wisła znaczy bez Pawła Brożka. komentarz zbędny.
Obrona po raz kolejny chu..wa do kwadratu. Fajnie, że mamy Radka Cierzniaka