Revolver napisał(a):

|
Raindog odleciał już dawno. Kilka dni/tygodni będzie trwało opłakiwanie mega-trenera Moskala przez pomoskalowe sieroty. Przerastał on przecie swą wizją i warsztatem nie tylko całą E-Klasę, ale i cały świat widzialny. Dzięki jego taktyce martwi wstawali z grobu, a motywacją rozszczepiał atomy. Kazio Kim Dzong-Un trenerki.
|
Za to za dyzmy graliśmy prawdziwy galaktyczny futbol...
Zastanawiam się jaki byłby tutaj zachwyt nad Moskalem, gdyby nie te pechowo tracone punkty w końcówkach spotkań i wałki sędziowskie... a tak byłby zachwyt jak po meczu z Podbeskidziem...