Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 02.12.2015, 22:46
Greeg napisał(a):Wyświetl post
Owszem to byłby najlepszy motywator w momencie gdyby nas było na to stać. W klubie nie ma pieniędzy, nie ma piłkarzy o odpowiednich umiejętnościach i nie ma nikogo, kto mógłby w jakiś sposób uporządkować tą w tym momencie zbieraninę. Niestety ale mentalnie to oni mają przetrącony kręgosłup.

Cóż, jeśli piłkarz czuje się nietykalny, niezależnie od jakości pracy jaką świadczy to jak widać nie można się po nim spodziewać aby sam z siebie starał się rozwijać, korygować swoją grę albo chociaż dawać z siebie na boisku tyle, żeby nikt mu nie zarzucił przejścia obok meczu.
Wątpię, żeby czuli się nietykalni bo kariera piłkarza to nie funkcja kasjera w markecie (z całym szacunkiem). Tutaj stawiasz wszystko na jedną kartę, często rezygnując z wykształcenia i chcesz piąć się do góry i grać w coraz lepszych klubach. Jak chcesz coś osiągnąć to musisz się rozwijać i zapieprzać na treningach. Nikt nikomu łaski nie robi. Ludzie z przetrąconym kręgosłupem w przeważającej większości nie dochodzą na poziom najwyższej klasy rozgrywkowej.

Poza tym co byś chciał zrobić. Zwyzywać ich? Ubić? Bo nie umieją grać? W najlepszy wypadku osiągniesz przemontowywanie co daje w efekcie bezsensowne kartki, faule i nadmierną nerwowość w grze (w efekcie słabszą grę i gorsze wyniki). W najgorszym zrobisz jeszcze większy syf w drużynie i połowa piłkarzy pójdzie w Polskę bo klub i tak im nie płaci.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując