gaudi10 napisał(a):

|
Rozumiem że wszyscy piszecie z POZnania kibice krytykanci ?
|
W POZnaniu akurat nie, ale ostatnio po części wykazywałem takie samo nastawienie jak Ty, podczas powrotu z Gliwic choć w autokarze też mnie już nosiło po ich wyczynach.
Zmieniło się tylko to, że ja dziś pracowałem ponad 10 godzin i ledwo zdążyłem obejrzeć mecz a oni znów musieli wybiegać 90 minut i możliwe, że jutro będą mieć dzień wolny.