Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 02.12.2015, 22:43
gaudi10 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że wszyscy piszecie z POZnania kibice krytykanci ?
W POZnaniu akurat nie, ale ostatnio po części wykazywałem takie samo nastawienie jak Ty, podczas powrotu z Gliwic choć w autokarze też mnie już nosiło po ich wyczynach.
Zmieniło się tylko to, że ja dziś pracowałem ponad 10 godzin i ledwo zdążyłem obejrzeć mecz a oni znów musieli wybiegać 90 minut i możliwe, że jutro będą mieć dzień wolny.
Odpowiedz cytując