gaudi10 napisał(a):

|
Rozumiem że wszyscy piszecie z POZnania kibice krytykanci ?
|
Co ma w tym momencie fakt, czy ktoś był na wyjeździe w Poznaniu czy nie ? Nie każdy może w środku tygodnia jechać na mecz. To, że nie pojechałem do Poznania nie oznacza, że nie mogę od nich wymagać walki i zaangażowania