Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 02.12.2015, 22:35
gaudi10 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że wszyscy piszecie z POZnania kibice krytykanci ?
Co ma w tym momencie fakt, czy ktoś był na wyjeździe w Poznaniu czy nie ? Nie każdy może w środku tygodnia jechać na mecz. To, że nie pojechałem do Poznania nie oznacza, że nie mogę od nich wymagać walki i zaangażowania
Odpowiedz cytując