Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 02.12.2015, 22:34
Miał być fajny tydzień. Po derbach może i jeszcze by się podnieśli ale właściciel poprawił drugim gongiem.
Widać, że atmosfera siadła zupełnie. Za Moskala z obroną akurat nie było problemów, a dzisiaj proszę
Sadlok i Guzmics jak juniorzy. Ciekawe czy zdobędziemy jeszcze jakieś punkty w tej rundzie.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując