|
Miał być fajny tydzień. Po derbach może i jeszcze by się podnieśli ale właściciel poprawił drugim gongiem.
Widać, że atmosfera siadła zupełnie. Za Moskala z obroną akurat nie było problemów, a dzisiaj proszę
Sadlok i Guzmics jak juniorzy. Ciekawe czy zdobędziemy jeszcze jakieś punkty w tej rundzie.
|