raindog napisał(a):

|
Mieliśmy trenera z określonymi wadami, ale trenera przerastającego poziomem ekstraklasę. Jeśli szukać kogoś nowego, to tylko spoza polskiej karuzeli.
|
Prawdziwego GIENIUSZA mieliśmy. Teraz podziwiamy dalszy ciąg jego myśli szkoleniowej.
Nie wiem, co niektórzy tutaj biorą, ale w takich oparach absurdu nawet jakiś Rumak czy inny Ojrzyński powinien otrzeźwić.