|
@seta
Jeśli już piszesz ad personam do mnie to przynajmniej postaraj się nie przekręcać nicka. Nie, ja się nie kompromituję tylko wyrażam swoje zdanie na temat całkowitego braku ambicji i woli walki po stronie części z tych kopaczy biegających po murawie w Poznaniu. Brak umiejętności można zawsze wybaczyć, piłkarz sam siebie do składu nie wstawia. Braku zaangażowania, nonszalanctwa, niechlujstwa już nigdy.
Przykład kompromitacji mamy w Poznaniu.
|