Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 02.12.2015, 22:15
Cytując stonoge, was trzeba jebac.

Mowa o wkładach do koszulek oczywiście.

Jak jebniecie Legie 10:0 i zdobycie mistrzostwo to zdania nie zmienie.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 02.12.2015 o godz. 22:19.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując