Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 02.12.2015, 22:09
A ja dostrzegam, niestety bo nie miałbym do nich żadnych pretensji, gdyby było widać, że się starają, że im zależy. Podejście dobrego wujka nic nie daje, podejście złego nic nie daje . Ich się normalnie nie da trenować. Jeśli dzieje, się źle to naszym błędem było werbalne głaskanie zawodników.

Dzisiaj nic nie ugrają bo ... i tak można ich tłumaczyć w każdym meczu. Bezsensowne było zwolnienie Moskala, ale jeszcze bardziej bezsensowne było zagranie tego płaczka z początku meczy, który chciał zwiać do Legii.

Osłabił zespół głupią decyzją i przeszedł nad tym do porządku dziennego.
Odpowiedz cytując