Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 02.12.2015, 21:38
Greeg napisał(a):Wyświetl post
O to, że będąc na każdym meczu od wielu wielu lat widzę, jak niektórym z nich się nie chce. Mam przed oczami obraz Dudki, który praktycznie sabotował mecz z Legią, żeby pozwolono mu odejść za granicę i widzę u niektórych podobne podejście do zawodu.

A my qrwa zamiast mocno im przypomnieć, że mają zapierdalać po tym boisku, bez względu na okoliczności to postanowiliśmy im zafundować ciepły chów i zdjąć z barków tych pi.zd.eczek wszelką odpowiedzialność.
Mylisz się. Większości z nich od wielu lat się po prostu "nie umie". Zrozum, że potencjalnie jesteśmy drużyną środka tabeli i to w najlepszym wypadku. To, że mamy w składzie dziadziów z przebrzmiałymi nazwiskami o niczym nie świadczy, bo większość klubów Ekstraklasy takich ma. Nasi piłkarze zapierdalają nie mniej niż inni. Zapierdalanie jest po prostu gówno warte jak się nie umie dobrze grać w piłkę.

marpil napisał(a):
mógł po prostu coś zmienić bo tego wszyscy wręcz wymagali, poczekamy czy w drugiej połowie coś zmieni
Nie ma żadnego pola do zmian. Chyba, że takich rewolucji w składzie jak posadzenie Jankowskiego na ławce. To w takim razie były zmiany.
Ostatnio edytowane przez Arked : 02.12.2015 o godz. 21:41.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując