Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10322
Stary 02.12.2015, 21:28
PZPN nie zgodzi się na to, żeby Wisła grała w 4 lidze!!! Max to 3 liga!!! Będą derby z Garbarnią, Hutnikiem, Żydami II. Ciekawe gdzie my te mecze będziemy rozgrywać? Chyba na Wawelu. Może Cupiał zwija interes i poinformuje nas o tym przed Świętami?
Odpowiedz cytując