|
Stawianie na Urygę to granie o jednego mniej, po kartce Sadloka gramy w 9-kę.
Broniszewski albo go zmieni na kogoś ofensywnego albo będzie grał jak Kazek.
Drugi do zmiany na już Boguski. Już w 45 minuciea nie w82
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|