Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 02.12.2015, 21:00
marpil napisał(a):Wyświetl post
jak widać nasz nowy trener nie za bardzo da szansę młodym od początku, widać tylko jedną zmianę więc będzie bardzo ciężko, no chyba, że ich jakoś zmotywował np. weźmie ich do mcdonaldsa
Co wy z tymi młodymi? Mamy jakieś wielkie talenty na ławce? Co miał Broniszewski zmieniac w składzie jak my mamy 13-14 zawodników na Ekstraklasę.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując