marpil napisał(a):

jak widać nasz nowy trener nie za bardzo da szansę młodym od początku, widać tylko jedną zmianę więc będzie bardzo ciężko, no chyba, że ich jakoś zmotywował np. weźmie ich do mcdonaldsa
|
Ale kogo Ty chcesz wpuścić od pierwszej minuty?

Mi wystarczy, jak wpuści kogoś choćby na 20 minut.