Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 02.12.2015, 20:05
marpil napisał(a):Wyświetl post
jak widać nasz nowy trener nie za bardzo da szansę młodym od początku, widać tylko jedną zmianę więc będzie bardzo ciężko, no chyba, że ich jakoś zmotywował np. weźmie ich do mcdonaldsa
Ale kogo Ty chcesz wpuścić od pierwszej minuty?
Mi wystarczy, jak wpuści kogoś choćby na 20 minut.
Odpowiedz cytując