Temat
:
[XVIII KOLEJKA] Lech Poznań - Gwiazdorzy z Krakowa
Wyświetl pojedynczy post
marpil
Member
Od: 08.2005
Offline
#
35
02.12.2015, 19:32
jak widać nasz nowy trener nie za bardzo da szansę młodym od początku, widać tylko jedną zmianę więc będzie bardzo ciężko, no chyba, że ich jakoś zmotywował np. weźmie ich do mcdonaldsa
www.hattrick.org
marpil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marpil
Znajdź inne posty napisane przez marpil