Wyświetl pojedynczy post
Wesoły Romek
Senior Member
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2494
Stary 02.12.2015, 18:58
Tym tzw. ekspertom, którzy negatywnie wypowiadają się o zwolnieniu Moskala, wyniki jakie osiągała Wisła były po prostu na rękę. To co pokazali nasi piłkarze w derbach, to po prostu skandal. A jak pamiętamy, każdy (no, może oprócz Urygi) z nich potrafi zagrać o niebo lepiej. Brożek, Jankowski i Boguski potrafią strzelić po 2 gole, Jović i Donald wymiatać na bokach, Rysiek i Głowa stworzyć zaporę nie do przebycia. Mąka(w kadrze) potrafi dzielić i rządzić na całym boisku. Pisaliście, dajmy Moskalowi czas, dajmy mu cały okres przygotowawczy. No to go dostał. I co? Jedna wielka masakra. Przypomnijcie sobie jeszcze, jak wspaniale potrafił wykorzystać Stilicia i Stępińskiego, kiedy miał ich w zespole. Po prostu przegrał, bardzo realne, puchary. Nic, ale to nic go nie broni. Według mnie dostał stanowczo za dużo czasu. Efekty widzieliśmy w niedzielę.