Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2492
Stary 02.12.2015, 18:44
Ja to tu tylko zostawię

Cytat:
W katowickim „Sporcie” Marcin Broniszewski wypowiada się tak: – Długo współpracowaliśmy z trenerem Moskalem i jestem z nim zgodny. Ba, tez biorę odpowiedzialność za to, co się działo do tej pory. Kierunek obrany wcześniej był dobry. O wszystkim decydowały niuanse, które dobrze znamy – pół metra w prawo – bramka, pół metra w lewo – nie ma bramki.
Zaraz, zaraz. Czy to nie brzmi mniej więcej tak: „pracowaliśmy z trenerem Moskalem i wszystko było OK, on przypłacił głową za wyniki, a przecież to nie jego wina, że Brożek w kilku sytuacjach miał rozregulowany celownik albo że sędziowie niejednokrotnie zachowywali się jak parodyści. I że gdyby nie zwykły pech to dziś Moskala w Krakowie noszono by na rękach”? Wiadomo, że Broniszewski nie skrytykuje swoich pracodawców otwarcie w mediach – sam podłożyłby wtedy swoją głowę pod gilotynę – ale kto czyta między wierszami, ten doczyta się, że nowy trener Wisły nie jest zwolennikiem wyrzucenia Moskala, mimo że przecież dzięki niemu dostał życiową szansę.
http://weszlo.com/2015/12/02/czy-lec...-o-sobie-znac/