WISŁAZWE napisał(a):

Już w najbliższą środę Gwiazdorzy z Krakowa zapraszają na kolejny pełen emocji, dobrej gry i przepełniony ambicją mecz. Tym razem po przeciwnej stronie murawy stanie Lech Poznań.
Zapowiedzi mecz nie będzie, bo zwyczajnie nie mam głowy do pisania po dzisiejszych Derbach.
|
Gwiazdorzy to za duzo powiedziane bo gwiazdorzy to jeszcze chca sie wykazac a Nasi zawodnicy co najwyzej wykazali sie nieudacznoscia. Na wyjazdach gramy lepiej wiec cos mi sie wydaje, ze dzisiaj osiagniemy dobry rezultat i znowu wyjdzie, ze to nie wina trenera i wcale sie nie zdziwie jezeli tak wlasnie bedzie