Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 02.12.2015, 18:38
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Już w najbliższą środę Gwiazdorzy z Krakowa zapraszają na kolejny pełen emocji, dobrej gry i przepełniony ambicją mecz. Tym razem po przeciwnej stronie murawy stanie Lech Poznań.

Zapowiedzi mecz nie będzie, bo zwyczajnie nie mam głowy do pisania po dzisiejszych Derbach.
Gwiazdorzy to za duzo powiedziane bo gwiazdorzy to jeszcze chca sie wykazac a Nasi zawodnicy co najwyzej wykazali sie nieudacznoscia. Na wyjazdach gramy lepiej wiec cos mi sie wydaje, ze dzisiaj osiagniemy dobry rezultat i znowu wyjdzie, ze to nie wina trenera i wcale sie nie zdziwie jezeli tak wlasnie bedzie
Odpowiedz cytując