Temat
:
Kto nowym trenerem Wisły ?
Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
188
02.12.2015, 17:43
rafalek
napisał(a):
Przede wszystkim nie ma licencji, więc nie może prowadzić klubu powyżej 10 dni.
Wiesz doskonale, że żyjemy w Polsce... i tu brak licencji nie przeszkadza w prowadzeniu druzyny
kopaczoholik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kopaczoholik
Znajdź inne posty napisane przez kopaczoholik