Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2489
Stary 02.12.2015, 17:40
Mam tylko nadzieje, ze wraz ze zwolnieniem Moskala przyjdą jakieś konkretne działania, jeśli faktycznie Cupial zrobił tak bo taki miał kaprys, ale nie ma zamiaru nic w klubie poprawić na lepsze, a za moskala przyjdzie rumak albo zostanie broniszewski to ja już to wszystko pi.......le i przestaje się przejmować to by tylko świadczyło ze poziom prowizorki w naszym klubie jest na poziomie wczesnych lat 90, tylko stadion ładniejszy, ale organizacja podobna...