Obyśmy w trakcie sezonu nie stworzyli 11 trenerów, którzy u nas pracowali

Może Cupiałowi nikt nie wyjaśnił, że chodzi o wzmocnienie 11 grającej na boisku a nie tworzenie 11 trenerów pracujących u nas z pierwszą drużyną?

hehe.
Pomijając fakt, że byłem przeciwnikiem zwolnienia Moskala to wg. mnie Vladimir Weiss jest bardzo ciekawym trenerem i powinien wykrzesać coś ekstra z naszych piłkarzy... Oby nie Maciej Skorża bo w mojej ocenie nie jest to trener na trudne czasy... u nas trzeba wykrzesać z zawodników coś ekstra... zbudować nowego gracza do pierwszej jedenastki... a nie przypominam sobie aby Skorża dawał szanse młodym...
Choć mam nadzieje, że Broniszewski da rade i nie będziemy musieli szukać kolejnego trenera...
Swoją drogą coś ktoś wie na temat warsztatu trenerskiego Pana Broniszewskiego?