Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 02.12.2015, 16:39
Obyśmy w trakcie sezonu nie stworzyli 11 trenerów, którzy u nas pracowali
Może Cupiałowi nikt nie wyjaśnił, że chodzi o wzmocnienie 11 grającej na boisku a nie tworzenie 11 trenerów pracujących u nas z pierwszą drużyną? hehe.

Pomijając fakt, że byłem przeciwnikiem zwolnienia Moskala to wg. mnie Vladimir Weiss jest bardzo ciekawym trenerem i powinien wykrzesać coś ekstra z naszych piłkarzy... Oby nie Maciej Skorża bo w mojej ocenie nie jest to trener na trudne czasy... u nas trzeba wykrzesać z zawodników coś ekstra... zbudować nowego gracza do pierwszej jedenastki... a nie przypominam sobie aby Skorża dawał szanse młodym...

Choć mam nadzieje, że Broniszewski da rade i nie będziemy musieli szukać kolejnego trenera...
Swoją drogą coś ktoś wie na temat warsztatu trenerskiego Pana Broniszewskiego?
Odpowiedz cytując