Bene Nati napisał(a):

|
Gdyby nasze gwiazdeczki walczyły do upadłego w derbach, a nie truchtały, zapewne inaczej sądziliby kibice i samego Moskala po historycznej hańbie.
|
Nie zauważyłem truchtania, za to ty masz problem z dostrzeżeniem, że to już i nie te gwiazdy i nie ta bajka.
Muszę stwierdzić, że Wisła to fenomen socjologiczny, poziom piłkarski spada od lat, teraz jest chyba tak źle, jak za Cupiała nigdy nie było, a wymagania ciągle te same.