Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.12.2015, 16:06
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nasze gwiazdeczki walczyły do upadłego w derbach, a nie truchtały, zapewne inaczej sądziliby kibice i samego Moskala po historycznej hańbie.
Nie zauważyłem truchtania, za to ty masz problem z dostrzeżeniem, że to już i nie te gwiazdy i nie ta bajka.

Muszę stwierdzić, że Wisła to fenomen socjologiczny, poziom piłkarski spada od lat, teraz jest chyba tak źle, jak za Cupiała nigdy nie było, a wymagania ciągle te same.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 02.12.2015 o godz. 16:10.