Wesoły Romek napisał(a):

|
Co nie zmienia faktu, że Moskal to trener z najgorszymi wynikami w ostatnich latach (gorszy niż Kulawik), który w dodatku prowadząc Wisłę dopuścił do historycznego blamażu w derbach ze słabszą kadrowo od Wisły Cracovią
|
Aha, to popatrz sobie kto siedzal u nas na lawce, a kto w Craxie w derbach. U nich wszedl reprezentant Polski, a u nas musial wejsc jakis noname sprowadzony z arabskiej ligi.