Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 02.12.2015, 16:05
Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Co nie zmienia faktu, że Moskal to trener z najgorszymi wynikami w ostatnich latach (gorszy niż Kulawik), który w dodatku prowadząc Wisłę dopuścił do historycznego blamażu w derbach ze słabszą kadrowo od Wisły Cracovią
Aha, to popatrz sobie kto siedzal u nas na lawce, a kto w Craxie w derbach. U nich wszedl reprezentant Polski, a u nas musial wejsc jakis noname sprowadzony z arabskiej ligi.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 02.12.2015 o godz. 16:27.
Puchar jest na5z!