Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12166
Stary 02.12.2015, 15:54
Po bojkocie przeciwko działaniom Bednarza, niektórzy uświadomili sobie, że potrafią żyć bez Wisły.
Inni znaleźli pretekst w osobie SKWK (podniesione ceny biletów).
Reszta przestanie przychodzić ze względu na wyniki.

Smutne.
Zostaną najwierniejsi.
Odpowiedz cytując