Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 02.12.2015, 15:50
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
Myślicie czemu nie mamy teraz trenera, bo czekają aż Skorża bedzie mógł w styczniu prowadzić drużyne.
Moim zdaniem Gaszyński powinien odejść, bo on nie ma pojęcia co robić i pomysłu co z Wisłą zrobić.
Co można zrobić z klubem, do którego nie chce przyjść żadna spółka skarbu Państwa, do którego nie dokłada miasto, na który nie chce łożyć właściciel? Do tego dochodzi niemal nieodrabialny dług zewnętrzny (tak zewnętrzny, a nie Cupiałowy) i spadające przychody, spowodowane obniżającym się poziomem sportowym, który z kolei musi lecieć na łeb na szyję, bo spadają przychody... Kwadratura koła...

Widzew, Polonia, ŁKS... pokazały, jak łatwo uratować klub, będący w podobnej sytuacji.
Odpowiedz cytując