Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 02.12.2015, 15:42
Myślicie czemu nie mamy teraz trenera, bo czekają aż Skorża bedzie mógł w styczniu prowadzić drużyne.
Moim zdaniem Gaszyński powinien odejść, bo on nie ma pojęcia co robić i pomysłu co z Wisłą zrobić.
TYLKO Wisła
Odpowiedz cytując