|
Co nie zmienia faktu, że Moskal to trener z najgorszymi wynikami w ostatnich latach (gorszy niż Kulawik), który w dodatku prowadząc Wisłę dopuścił do historycznego blamażu w derbach ze słabszą kadrowo od Wisły Cracovią. O jego wcześniejszych wynikach, z mocniejsza kadrowo Wisłą tez muszę wspomnieć. Zwolnienia z Wisły, Niecieczy i Katowic na skutek beznadziejnych wyników tylko mówią same za siebie. Kazek to marny trener. Takie są fakty, niestety.
|