|
Z wywiadu z Żurawiem:
Czy Moskal miał piłkarzy, by osiągnąć lepsze wyniki?
- No właśnie nie, dlatego powiedziałem, że okres jego pracy nie był rozczarowaniem. Kilku zawodników gra na odpowiednim poziomie, innym brakuje klasy, albo nie potrafią ustabilizować formy. Wielkiej Wisły nie odbuduje się bez wielkich wzmocnień. A te będą możliwe tylko przy odpowiednim zastrzyku finansowym.
Sam powtarzam to często, ale w porównania do Maćka jestem nikim. Dlaczego tak dużo osób na forum nie chce przyjąć najprostszych wyjaśnień naszych wyników sportowych?
|