|
To było wiadome od samego początku, jak zniknie jeden argument (brak możliwości zakupu biletu bez Karty Kibica) to zacznie się szukanie nowych. Przy kasach problem bo trzeba dłużej czekać, nikt nie pomyśli ile zajmuje wklepanie kilkunastu peseli i założenie nowego konta. Szukajcie problemów dalej, na pewno uda się coś znaleźć, frekwencja sama pójdzie w górę a napastnika dostaniemy w pakiecie uchodźców.
|