wordbatata napisał(a):

Tak jak napisał wislakrakow124 nie mozna kupic biletu przez neta bez karty kibica.
"Osoby nieposiadające Karty Kibica (tj. osoby, które nigdy nie posiadały Karty Kibica bądź ich Karta Kibica jest nieważna na dzień 25 listopada br.) mogą zakupić bilet wyłącznie w kasach w Strefie Kibica"
|
Teraz kolejne 10 lat potrwa umożliwienie zakupu online dla takich osób ?