Wyświetl pojedynczy post
Marlowe
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 02.12.2015, 07:41
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Prżeciez na Reymonta wygrali 20 lat temu w II lidze myśmy wygrali w rewanżu tak wiec gadanie o 56 latach jest śmieszne tym bardziej, ze w I lidze graliśmy od tej ostatniej porażki 11 razy, a ze starozakonni grywali regularnie w niższych ligach to trwało to 56 lat
Sorry mój błąd...jeszcze mi trauma nie przeszła i długo nie przejdzie...
Odpowiedz cytując