Temat
:
[XVIII KOLEJKA] Lech Poznań - Gwiazdorzy z Krakowa
Wyświetl pojedynczy post
Marlowe
Junior Member
Od: 07.2007
Offline
#
30
02.12.2015, 07:39
serek.c2
napisał(a):
Policz sobie ile razy w ciągu tego ponad pół wieku żydki grały z nami na Reymonta w ekstraklasie...
Palnąłem jak głupi a było pomyśleć.Ale niesmak ten sam...
Marlowe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marlowe
Znajdź inne posty napisane przez Marlowe