serek.c2 napisał(a):

|
Już nie przesadzajcie, wygrają kolejne derby to i plamę zmażą - najlepiej te w grupie mistrzowskiej na wiosnę.
|
Spoko, tylko 4:0 i to na Kałuży.
Innego wyniku nie przyjmuję do wiadomości.
Za bardzo zagłaskaliśmy naszych grajków tłumacząc wszystko brakiem kasy i biedą w klubie. Jakoś Maciej Jankowski czy Maciej Sadlok nie mieli oporów, żeby zgłosić sprawę o tym, że klub zalega im z wypłatą a mieli już opór żeby zapierrdalać w DERBACH.
Ja nie wybaczam takich błędów i takich meczy.
Komplet punktów w ostatnich czterech meczach nie wymarzę tej palmy na honorze.