Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 01.12.2015, 20:38
Prżeciez na Reymonta wygrali 20 lat temu w II lidze myśmy wygrali w rewanżu tak wiec gadanie o 56 latach jest śmieszne tym bardziej, ze w I lidze graliśmy od tej ostatniej porażki 11 razy, a ze starozakonni grywali regularnie w niższych ligach to trwało to 56 lat
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując