PiVoSH92 napisał(a):

|
A Gaszyński? Znowu ma problemy bo się wstawia za swoimi współpracownikami czy poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że w tym klubie albo po trupach do celu albo sam stajesz się trupem?
|
Dokladnie tak tylko poprzednio walczyl o obu a tym razem o Moskala odpuscil