|
To oczywiste, że to jak się prezentujemy kibicowsko zależy od osób które pojawiają się na młynie (dziwnym trafem na meczach z Lechem, Legią i cracovią, prezentujemy się dużo gorzej wokalnie niż na meczach z ogórkami kibicowskimi), ale do ....y nędzy- to K. zarzucił chyba "tak się bawią ludzie kiedy przegrywa".
Żeby zobaczyć jak mizernie pokazały się trybuny, porównajcie sobie dwa wersy :
Boi się nas gumiorski Hutnik,
Boją się nas pasiaste psy.
Zawsze miało to mega .......nięcie, a jak było na derbach? No właśnie... Ale czego oczekiwać, jak teraz najmodniejszą przyśpiewką stało się "od kutasów", które i tak jest przez większość ludzi źle śpiewane.
|